Referencje, opinie
autor: Medycyna ratunkowa
Szkolenie z pierwszej pomocy - Referencje KamisSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje TargbanSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje SdsSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje RD BudSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje RamirentSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje Fam PionkiSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje Elektrownia KozieniceSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje Biblioteka Publiczna Grodzisk MazowieckiSzkolenie z pierwszej pomocy - Referencje WCO

Zaufało nam już wiele firm, dla których tak jak dla nas ludzkie życie jest najważniejsze.

  1. ABRA S.A.
  2. ACRON Sp. z o.o.
  3. Afera Event & Conference Agency Agnieszka Dąbrowska
  4. Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp z o.o
  5. AKADEMIA MAŁE MISIE DOROTA JURKOWSKA KLAUDIA ŻUBER-WIGURSKA S. C.
  6. Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
  7. Ambasada Kanady
  8. Amefa Polska Sp. z o.o.
  9. Arup Polska
  10. Bagoria Motrex Sp. z o.o.
  11. Barpol
  12. BCS Polska sp. z o.o.
  13. Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
  14. Biblioteka Publiczna im. P. Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej
  15. Biuro Informacji Kredytowej S.A
  16. Biuro Królewny Piki Justyna Domasłowska-Szulc
  17. Biuro Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Oświaty
  18. BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.
  19. Blachartwo i Mechanika Pojazdowa Bogusław Sroczyński
  20. Bristol-Myers Squibb Services sp. z o.o
  21. BS Kawęczyn Sp z o.o
  22. BTH „CEWOK” Sp. z o.o.
  23. Budokrusz – serwis sp z o.o
  24. Budokrusz HR sp z o.o
  25. BUDOKRUSZ spółka z o.o.
  26. C&A Polska Spółka z o.o.
  27. Carletti Polska Sp. z o. o.
  28. Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski
  29. Chemetall Polska Sp. z o.o.
  30. Dom Kultury
  31. Dom Kultury „Zacisze” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
  32. Dom Pomocy Społecznej
  33. Dom Pomocy Społecznej „SYRENA” m.st. Warszawy
  34. Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
  35. Dom Pomocy Społecznej w Izdebnie Kościelnym
  36. Drukpol Adam Huszczyński
  37. DZ BANK POLSKA SA
  38. Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Targówek m.st. Warszawy
  39. E.Wedel Sp. z o.o
  40. EFG Eurobank Ergasias S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
  41. Elektrownia „Kozienice” S.A.
  42. ELIN Sp. z o.o.
  43. Esselte Polska Sp. z o.o.
  44. Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.
  45. EuroLOT S.A
  46. EXO Trade Sp. z o.o.
  47. EXPEDITION RAFAł SEKULSKI
  48. Export-Import Zbigniew Dziubek
  49. F.H.U Barpol Beata Barczyk
  50. Fabryczna Hurtownia Zabawek Jacek Fiuk
  51. Fabryka Amunicji Myśliwskiej „FAM-PIONKI” Sp. z o.o.
  52. FCE Bank Polska S.A.
  53. Fresenius Medical Care Polska SA
  54. Fresenius Nephrocare Polska sp. z o.o.
  55. Fresh Logistics sp z o.o
  56. Frito Lay Sp. Z o.o.
  57. Funk International Polska Sp. z o.o.
  58. GCE SP. Z O.O.
  59. Geomar Forte spółka z o.o
  60. Gimnazjum Nr 141
  61. Gimnazjum Nr 142
  62. Gimnazjum nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  63. Gimnazjum Nr 91im. Stanisława Staszica
  64. GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BARANOWIE
  65. GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W JAKTOROWIE
  66. Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli
  67. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
  68. GP Battery (Poland) Sp. z o.o.
  69. GSK Commercial Sp. z o.o.
  70. HERTZ SYSTEMS LTD SP. Z O.O.
  71. Inspiren
  72. Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych
  73. Izba Wytrzeźwień w m. st .Warszawie
  74. Jajade sc Marcin Krupiński Marcin Szczerba
  75. Jes Energy Sp. z o.o.
  76. Kamis-Przyprawy S.A.
  77. Kancelaria Prawnicza Małgorzata Kołbuk Radca Prawny
  78. KÖNIG STAHL Sp.z o.o.
  79. Leśnodorski , Ślusarek i Wspólnicy sp. k.
  80. Let’s Go Sp. z o.o.
  81. LIWAX Liliana Gudalewicz
  82. Logwin Road + Rail Poland sp.zo.o
  83. Loxxess-Transteam Sp. z o.o.
  84. Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
  85. Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o
  86. Miasto Stołeczne Warszawa
  87. MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MILANÓWKU
  88. Milar Sp. z o.o.
  89. MiniMadagaskar Rafał Kamiński
  90. MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY
  91. N.V. BESIX S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
  92. Nadleśnictwo Włoszczowa
  93. Nestlé Polska S.A.
  94. Niepubliczna Szkoła Podstawowa
  95. Niepubliczne Przedszkole „MISIO” Jolanta Janiszewska
  96. Niepubliczne Przedszkole „Przedszkole Pod Jabłonką”
  97. NOVA Maja Mańkowska
  98. OSK Gabi
  99. OSK Imola 1 Robert Kosmala
  100. OSK Imola Ryszard Smoter
  101. Ośrodek Kultury gminy Grodzisk Mazowiecki
  102. Ośrodek Pomocy Społecznej
  103. Ośrodek Pomocy Społecznej Dz. Mokotów m. St.Warszawy
  104. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
  105. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
  106. Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobiegniewie
  107. Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Maz.
  108. P.P.H.U Auguścik Andrzej
  109. P.W. Maroma Com Sp. z o.o.
  110. PATOR Paweł Torecki
  111. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie
  112. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Centrala Biuro Spraw Pracowniczych
  113. Polskamp Sp. z o.o.
  114. Polski Związek Automobilowy
  115. POS Media Poland Sp. z o.o.
  116. POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
  117. Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
  118. Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dębem
  119. Premium Technology Sp. z o.o.
  120. PROF-MET-KOL L. Sasinowski i wspólnicy Sp. J.
  121. ProService Agent Transferowy Sp. z o. o.
  122. Prywatne Rodzinne Przedszkole Konradek
  123. Przedsiębiorstwo Handu Chemikaliami „Chemia” sp z o.o.
  124. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe POSTINFO Sp. z o.o.
  125. Przedsiębiorstwo Przewozów Międzynarodowych POL-MAT Sp. z o.o.
  126. Przedszkole Niepubliczne „Chatka Małolatka”
  127. Przedszkole Niepubliczne „Tęczowe Ognisko”
  128. Przedszkole Nr 1 im. Krasnala Hałabały
  129. Przedszkole Nr 7 im. Wróbelka Elemelka
  130. Przedszkole Prywatne Kleksik Aneta Ciszkowska
  131. Publiczne Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
  132. Punkt Przedszkolny Klub Kuferek s.c.
  133. Raben Polska Sp. z o.o. Oddział w Grodzisku Mazowieckim
  134. Rada Rodziców przy Zespole Szkół Sportowych Nr 50
  135. Railog Sp. z o.o.
  136. Ramirent S.A.
  137. RD bud Sp.z o.o.
  138. Resbud S.A.
  139. Roedl Outsourcing sp. z o.o.
  140. RTS Paweł Moszner
  141. S.T.I. Polska Sp. z o.o.
  142. Salon Urody „Kleopatra”
  143. Samodzielne Koło Terenowe Nr 5 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Społeczne Gimnazjum Nr 333 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
  144. SDP Szkolenie i Doskonalenie Personelu Rafał Baliński
  145. SDPS Sp z o.o
  146. Siltec Sp. z o.o.
  147. SPLENDID Agata Płoska
  148. Spółdzielnia Inwalidów „Wiosna Ludów”
  149. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ksawerów”
  150. Spółdzielnia Piekarsko – Ciastkarska w Warszawie
  151. SPZOZ Pniewy
  152. SPZOZ w Tarczynie
  153. Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
  154. STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB GŁĘBOKO UPOŚLEDZONYCH „MAJA”
  155. SYNERGIS Electrorecycling S.A.
  156. Synovate Sp. z o.o.
  157. Szkoła Podstawowa Nr 1im. Henryka Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim
  158. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika
  159. Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach
  160. Światło-System Plexiform Jacek Bieniak
  161. Targban sp z o.o
  162. TEATR IM. STEFANA JARACZA W WARSZAWIE
  163. TEATR SYRENA
  164. TOP-JUR TOPCZEWSKI
  165. Uniwersytet Warszawski
  166. Urząd Gminy Teresin
  167. Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
  168. VB Leasing Polska SA
  169. WETROK POLSKA S.A
  170. Wojewódzkie Centrum Onkologii SP ZOZ w Gdańsku
  171. Zakład Gospodarowania Nieruchomosciami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
  172. Zespół Szkół im. Jana Pawa II w Łazach
  173. Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie
  174. Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej
  175. Zibi S.A
  176. ZMC Zakłady Mechaniczne Mirosław Czekaj
  177. ZNP ZG Wydawnictwo Głos Nauczycielski
  178. ZRSOP w Warszawie z/s w Teresinie